SPECJALISTA

Marta
Pachla

Psychiatra

Marta Pachla

Psychiatria to wspaniała dziedzina nauki, która pomaga człowiekowi wyjść z mroku własnych uczuć, przeżyć i trudnych doświadczeń. Na nowo odnaleźć szczęście i spokój. Chciałabym być Państwa przyjacielem oraz przewodnikiem w tej, nieraz trudnej drodze.

  • Przyjmuję osoby dorosłe oraz młodzież od 17 r.ż.
  • Przyjmuję w języku polskim.

PRAKTYKA ZAWODOWA

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. W swojej pracy koncentruję się głównie na diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, zaburzeń reaktywnych, uzależnień, zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami odżywiania się.

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK Nr 1 w Lublinie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i uaktualniam wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych.

Marta Pachla - ZnanyLekarz.pl

Podaj nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chcesz, możesz od razu krótko opisać swój problem.    Umów się na wizytę
    Umów się na wizytę