SPECJALISTA

Karolina Tybulczuk

Psychiatra

Karolina Tybulczuk

Jestem lekarką w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii. Na co dzień pracuję w oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego, gdzie pełnię także całodobowe dyżury. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, cierpiącymi m.in. na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia adaptacyjne oraz zaburzenia snu.

W pracy psychiatry ważne jest dla mnie holistyczne podejście do pacjenta. Jako cel psychiatrii uznaję terapię człowieka jako całości, a nie określonej jednostki chorobowej. Zależy mi na tym, aby prowadzenie procesu diagnostyczno-leczniczego zawsze przebiegało w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam 6-letnie studia medyczne na kierunku lekarskim oraz roczny staż podyplomowy.

Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii, pracując w całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Karolina Tybulczuk - ZnanyLekarz.pl

Podaj nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chcesz, możesz od razu krótko opisać swój problem.