Psychologia Warszawa

 

DLA KOGO?

Psychoterapia jest metodą bazującą na naukowych doświadczeniach, w której podstawowym elementem jest relacja z terapeutą. Psychoterapia zalecana jest osobom, które chcą rozwikłać problemy i / lub pokonać przeszkody pojawiające się w ich życiu psychicznym oraz dla osób szukających wsparcia w rozumieniu i radzeniu sobie ze swoimi emocjami i stanami psychicznymi.

Specjaliści Kliniki METODA reprezentują różne perspektywy – jeśli jest to dla Ciebie istotne zapraszamy do zapoznania Cię z bio naszych specjalistów psychologów-terapeutów

 

Nasi specjaliści mają doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej dla dorosłych, dla młodzieży i dzieci oraz terapii dla par.

 

JAK POMAGAMY?

Psychoterapia indywidualna jest metodą leczenia zaburzeń emocjonalnych i rozwiązywania problemów osobistych za pomocą regularnych spotkań – rozmów z terapeutą, w gabinecie psychoterapeutycznym. Przebieg spotkań i zakres poruszanych problemów zależy od potrzeb Pacjenta/Pacjentki oraz od perspektywy (szkoły), jaką przyjmuje psychoterapeuta.

 

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Psychoterapia indywidualna zaczyna się od konsultacji wstępnych, podczas których Pacjentka/Pacjent ustala z psychoterapeutą kluczowe sfery/problemy, nad którymi chce pracować, to jak często chce się spotykać z terapeutą, jak długo chce by trwała terapia oraz to ile takie wizyty będą kosztować.

Z każdym Pacjentem/Pacjentką ustalamy sposób odwołania / przełożenia pojedynczych sesji oraz to jak wygląda zakończenie lub przerwanie terapii. Terapia odbywa się zwykle z częstotliwością jednego – dwóch spotkań w tygodniu. Sesja trwa ok. 50 minut.

Osoby zainteresowane podjęciem psychoterapii zapraszamy do kontaktu z recepcją.

Podaj nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chcesz, możesz od razu krótko opisać swój problem.