O Klinice

certyfikat Znany Lekarz

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na stronie internetowej Kliniki Zdrowia Psychicznego METODA. Jedynej w Polsce, prywatnej, specjalistycznej klinice, w której pracują zarówno psychoanalitycy lacanowscy jak i psychiatrzy oraz psychologowie-terapeuci.

Klinika METODA powstała, by pomagać osobom potrzebującym specjalistycznego wsparcia w sferze szeroko pojętego życia psychicznego. Pomagamy zarówno w przypadkach nagłych, jak i długofalowo. Prowadzimy psychoanalizę i psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne i psychiatryczne oraz mediacje.

Trzon zespołu Kliniki METODA stanowią psychoanalitycy lacanowscy i psychiatrzy.

Wszystkich naszych specjalistów łączy profesjonalizm, doświadczenie, etyka w podejściu do pacjenta, chęć pomagania innym, otwartość na dzielenie się wiedzą oraz dążenie do rozwoju własnych umiejętności.

Współpraca i wymiana wiedzy pomiędzy naszymi specjalistami oraz stały rozwój umiejętności zawodowych, sprawiają, że do każdego indywidualnego przypadku potrafimy dobrać najlepszą metodę postępowania.

Naszą misją jest rozwój i edukacja kliniczna. Jesteśmy otwarci na wymianę doświadczeń z różnymi nurtami pracy z psyche. Dla specjalistów prowadzimy:

Podaj nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chcesz, możesz od razu krótko opisać swój problem.