DOŁĄCZ DO NAS

 

Klinika Zdrowia Psychicznego METODA zaprasza do współpracy lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów zainteresowanych pracą u nas oraz poszerzaniem swoich perspektyw zawodowych, w tym wiedzy o człowieku jaką oferuje współczesna psychoanaliza lacanowska.

Jeśli chcesz rozwijać się w swojej praktyce terapeutycznej, jeśli poszukujesz nowych perspektyw na rozumienie psyche  i „mechanizmów” powodujących ludzkim myśleniem i działaniem, dołącz do zespołu Kliniki METODA! Pracuj i rozwijaj się razem z nami!

 

ZGŁOSZENIA

Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie te osoby, które dysponują kwalifikacjami merytorycznymi i/lub udokumentowanym doświadczeniem w prowadzeniu terapii lub zajęć terapeutycznych oraz lekarzy psychiatrów (w tym lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii).

 

OSOBY ZAINTERESOWANE 

Osoby zainteresowane współpracą z Kliniką METODA prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV oraz listu przewodniego na adres mailowy info@klinikametoda.pl. W liście przewodnim prosimy o krótki opis swoich zainteresowań w obszarze psychoanalizy oraz motywacji do dalszego poznawania psychoanalizy lacanowskiej.

Podaj nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chcesz, możesz od razu krótko opisać swój problem.